Munkatársak

Egyetemi Tanulmányi Központ munkatársai

Kollárné Csipszer Edit
igazgató

+36 99 518 709
kollarne.csipszer.edit@uni-sopron.hu


Giczi Szilvia
FIR referens
+36 99 518 734
giczi.szilvia@uni-sopron.hu

Németh Zoltán
neptun rendszergazda
+36 99 518 753
nemeth.zoltan@uni-sopron.hu

Simonné Figula Katalin
pénzügyi referens
+36 99 518 738
figula.katalin@uni-sopron.hu

Szászi Tamás
neptun koordinátor
+36 99 518 955
szaszi.tamas@uni-sopron.hu

Szűcs Anita
felvételi koordinátor
+36 99 518 733
szaszi.tamas@uni-sopron.hu

Varga Judit
+36 99 518 728
varga.judit@uni-sopron.hu

 

BPK kari tanulmányi előadók:

Berta-Dobos Eszter
tanulmányi előadó
+36 99 518 725
berta-dobos.eszter@uni-sopron.hu

Németh Péter Pálné
tanulmányi előadó
+36 99 518 947
nemeth.peterne@uni-sopron.hu

EMK kari tanulmányi előadó:

Nagyné Ilovszky Noémi
tanulmányi előadó
+36 99 518 737
nagyne.ilovszky.noemi@uni-sopron.hu

LKK kari tanulmányi előadók:

Maráczi Rea
tanulmányi előadó
+36 99 518 121
maraczi.rea@uni-sopron.hu

Tamasi Hajnalka
tanulmányi előadó
+36 99 518 726
tamasi.hajnalka@uni-sopron.hu

Varga Martina
tanulmányi előadó
+36 99 518 708
varga.martina@uni-sopron.hu

SKK kari tanulmányi előadók:

Kovács János Istvánné
tanulmányi előadó
+36 99 518 735
kovacs.janosne@uni-sopron.hu

Szabóné Sándor Julianna
tanulmányi előadó
+36 99 518 735
sandor.julianna@uni-sopron.hu